Paisupaagi ühendus – 20039-x

28.80 39.80 

28.80 

Availability: Laos

39.80 

Availability: Laos

Tootekood: 20039-x Kategooriad: , Silt:

Me kõik teame, et paisupaak on suletud küttesüsteemi kohustuslik atribuut. See on ettenähtud veemahulise paisumise kompenseerimiseks kuumutamisel.
Kui see pole paigaldatud, siis süsteemi soojenemisel tõuseb rõhk järsult ja see võib kahjustada katelt või torustikke.
Paisupaagi maht sõltub küttesüsteemi vee mahust ja arvutatakse ligikaudu 10% kogu süsteemi veekogusest. Seda paaki saab paigaldada mitte ainult küttesüsteemi, vaid ka kuumaveesüsteemi, mis on ehitatud tarbeveeboileri baasil.
Kõik teavad, paagis peate perioodiliselt üks-kaks korda aastas, kontrollima õhurõhku membraani taga, see peaks olema 90% küttevedeliku rõhust külmas süsteemis. Membraani taga oleva õhurõhu korrektseks kontrollimiseks tuleb paak hüdrauliliselt ühendada lahti ja paagi sees olev vesi lasta välja tulla. Isegi kui vesi ise välja ei tule, hakkab õhu pumpamisel membraanist välja suruma. Vesi peaks sellisel juhul saama paagist välja. Kui see pole tagatud, siis ei pumbata õhku õieti ja õhurõhk ei vasta soovitule.
Paigaldajad teavad, et paisupaagi korrektse paigalduse jaoks peate paigaldama vähemalt kaks kuulkraani, ühe kolmiku ja ühe koonusliitmiku. Selle asemel saab paigaldada kompaktse paisupaagi sulgventiil mis koosneb:
1. Tühjenduskraan voolikuühendusega
2. Pöörleva mutriga liide koos tagasivooluklapiga
3. Sulgventiil paisupaagi poolele
Selle seadme kasutamise ei tõsta oluliselt küttesüsteemi maksumust, kuid selle edasisehoolduse protsess on oluliselt hõlbustatud ja küttesüsteemi hooldusaeg väheneb.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top