Segisti aeraatorid väliskeermega – 15564-x

1.45 6.20 

3.10 

Availability: Laos

1.78 

Toode asub kesklaos, tarneaeg kuni 3 päeva

2.80 

Availability: Laos

6.20 

Availability: Laos

1.70 

Availability: Laos

1.70 

Availability: Laos

1.70 

Availability: Laos

1.70 

Availability: Laos

1.45 

Toode asub kesklaos, tarneaeg kuni 3 päeva

Tootekood: 15564-x Kategooriad: , Silt:

Segisti sõel – mis see on, kuidas valida ja kuidas vahetada?

Hoolikas suhtumine loodusvaradesse ja mõistlik tarbimine on ilmselt kõige olulisemad globaalsed trendid.
Vee säästmine on üks sellise tarbimise viise ja viimasel ajal on see muutunud paljude jaoks lihtsalt vajalikuks.
Koduses veevärgis, segistites, aitab aeraator lahendada muuhulgas vee kokkuhoiu probleemi.
Selles artiklis räägime teile, mis see on ja kuidas see töötab, mis tüüpi aeraatoreid on olemas, mida nende valimisel ja paigaldamisel silmas pidada.

Aeraator ja kuidas see töötab

Aeraator on segisti tila otsas olev spetsiaalne võrkotsik, mis kruvitakse keerme abil segisti tila otsa. See on sisuliselt väike filter, kuna see koosneb ühest või mitmest võrgukihist.
Aeraator võib korraga täita mitut funktsiooni
Veejoa moodustamine  – ühtlase ja korrapärase kuju. Sellist tihedat juga nimetatakseka laminaarseks vooluks. See voolab otse ja vaikselt, kuid pritsib tugevalt.
Aeratsioon on veejoa küllastumine õhuga. See muudab joa rikkalikumaks, tekitab vähem pritsmeid ja ümbritseb pesemisel käed meeldivalt. Just see aeraator tekitab segisti töötamisel tavaliselt susisemist.
Veesääst – veevoolu piiramine, mis võimaldab tarbida vähem vett, säilitades samal ajal segisti kasutamise mugavuse. Veejoa suund õige, madalama nurga all.
Filtreerimine on kraanivee puhastamine väikestest prahi osakestest. Araatori võrk püüab kinni väiksemad saasteained, mida võib leida voolavast veest. Kuid seetõttu vajab aeraator regulaarset puhastamist ja loputamist.
Paigalduse tüübi jägi jagunevad aeraatorid kahte tüüpi – sise ja väliskeerega. Väliskeermega aeraatorid kruvitakse jooksutoru sisse, sisekeermega aeraatorid kruvitakse jooksutorule peale.

Vett säästvad aeraatorid

Sellised aeraatorid aitavad vähendada vee tarbimist, säilitades samal ajal optimaalse veesurve kodutöödeks ja segisti kasutamise mugavuse.
Valamusegistile on loogiline paigaldada väiksema vooluhugaga aeraatorid, et mitte raisata liigset vett hommikuste ja õhtuste protseduuride ajal. Sellest piisab hammaste pesemiseks, näo ja käte pesemiseks.
Köögisegistid peaksid olema tasakaalustatud veevooluga, et ühest küljest “ei valaks vett kanalisatsiooni” ja teiselt poolt, et pesemisel saaks nõudelt põhjalikult maha pesta või suur pott täidetud.
Vannisegistid peavad olema hea läbilaskevõimega, et saaksid intensiivselt duši all käia või vanni veega täita.
Seega kasutatakse erineva otstarbega segistite jaoks erineva läbilaskevõimega aeraatoreid, mis sobivad igale segistil vastavalt ülesannetele, mida see lahendama peab.
Veekulu segistitüübi järgi 3bar surve juures – valamusegisti 13,5 kuni 15 liitrit minutis, köögisegisti 17,0 kuni 19,8 liitrit minutis, vann 22,8 kuni 25,2 liitrit minutis.

Metallist, plastist ja silikoonist aeraatorid.

Aeraatoreid valmistatakse kolmest materjalist: roostevabast terasest, plastikust ja silikoonist.
Metallist aeraatorid olid kõige esimesed ja tänapäeval on neil rohkem puudusi kui eeliseid: need on korrosioonile vastuvõtlikud ja seetõttu nende eluiga on lühike, ning neid nüüd praktiliselt ei kasutata. Erandiks on odavad Hiinas valmistatud segistid.
Plastikust aeraatorid on metallist aeraatoritest oluliselt paremad, need ei roosteta, on vähem vastuvõtlikud lubjaladestustele, ning neid on lihtne voolava vee ja harjaga puhastada.
Silikoonist eraatorid on kaasaegsemad – madala mürataseme ja suure elastsusega. Pehme silikoonist põhjavõrkpakub maksimaalset kaitset lubja ladestumise eest. Selle puhastamise jaoks ei ole vaja aeraatorit lahti võtta, seda on lihtne puhastada lihtsa sõrmeliigutusega – sõrmepadja tuleb vajutada vastu sõela ja kerge liigutusega edasi-tagasi puhastada.

Kuidas valida aeraatorit

Selleks, et aeraator sobiks vana asemele, on oluline kontrollida kahte parameetrit:
1. aeraatori suurus – selle keerme läbimõõt peab ühtima tila keerme läbimõõduga, mille külge soovite selle kruvida. Aeraatori muud parameetrid ei mõjuta tavaliselt selle paigaldamise võimalust, nii et siis ei ole teilvalik piiratud.

Kuidas hooldada aeraatorit

Segisti kasutamisel kareda või lisanditega veega ummistub plastik aeraator väga kiiresti. Algse sileda ja pehme joa taastamise jaoks tuleb aeraator lahti keerata ja veega loputada.

Shopping Cart
Scroll to Top